Strona główna

Galeria

 

Autor:

Marek Dziobak Bodziony

Foto:

Marek Dziobak Bodziony

 

SHANTIES 2016

 
 
 
 
 

 

 SHANTIES 2016

koncert 26.02.2016

I kolejne Shanties - tym razem to juz XXXV spotkanie w piosenką żeglarską w Krakowie i tym razem nie zabrakło przedstawicieli żeglarzy sądeckich i zarazem SPOZŻ. W roku 2016 wybór padł na sobotni koncert "W kącie na rufie ..."

Koncert prowadził zespół KLANG.

Taki opis można zleźć na oficjalnej stronie festiwalu:

Jeśli nie wiecie KTO siada w kącie na rufie ani CO tam robi możecie już porzucić mgliste spekulacje i samodzielnie sprawdzić! Po ogarnięciu domowego kambuza, zbuchtowaniu szotów swojego SUV'a i naniesieniu pozycji obserwowanej w budżecie, znajdziemy takie zaciszne miejsce i... Razem z takim Porębą, Rogatym, Waldkiem Mieczkowskim, Jurkiem i innymi znamienitymi osobowościami pokładu, będziemy snuć śpiewane opowieści o tym, który port przypadł nam najbardziej do gustu i czy to przypadkiem nie jest Gdynia...

Koncert udanym, ale nie jakiś wybitny. Niestety Jurek Porębski nie dał z siebie wszystkiego (może zmęczenie, może wysługa lat. Na koniec Norwegowie poderwali publiczność prezentując piosenkę typu żeglarskiego z pogranicza mam-talent (podobno wygrali ten włąsnie konkurs w Norwegii)

Wystąpili: Cztery Refy, Flash Creep, Formacja, Waldemar Mieczkowski, Pod Wiatr, Jerzy Porębski oraz Norweski Chór Szantowy Slogmaakane

rozpływać się do portów macierzystych.

     
KLANG

FORMACJA


FORMACJA I WALDEK MIECZKOWSKICztery Refy

WALDEK MIECZKOWSKI

CZTERY REFY

FLASH CREEP

POD WIATR
 
JUREK PORĘBSKI

Slogmaakane
 
 


 

modyfikacja 2016-02-27

Web: Dziobak

Od kwietnia 2007 SPOZŻ jest Organizacją Pożytku Publicznego. Zapraszamy wszystkich chętnych do wparcia naszej organizacji częścią kwoty podatku.